Výhody dochádzkového
systému TiDo.

Prístup kdekoľvek ste

S dochádzkovým systémom TiDo máte všetky informácie o dochádzke svojich zamestnacov ihneď k dispozícií prostrediníctvom rôznych výstupov a prehľadov. Vďaka všade prítomným smartfonom, tabletom, notebookom či počítačom možete prezerať dochádzku v práci, doma, na cestách alebo aj na dovolenke.

Nepotrebujete k tomu žiadne špeciálne zariadenia či vzdialené ovládania a pritom máte všetko k dispozícii. Jediným kliknutím sa prihláste a presvedčite sa, kto je práve v práci, na obede alebo má dovolenku, či maróduje.

Majte všetko na jednom mieste

dochádzkový systém TIDo aplikácia
svet zemeguľa internet ikona png

Údaje on-line

Prístup k dochádzke z akéhokoľvek zariadenia kdekoľvek na svete určite oceníte, ak chcete mať vždy aktuálne informácie.

Všetky aktuálne zaznačené udalosti súvisiace s dochádzkou zamestnancov sa ihneď zobrazia vo Vašom zariadení. Nemusíte čakať celý mesiac na aktuálne údaje ani nič sťahovať, prenášať či importovať. Pre aktuálne informácie stačí jednoduchý klik a to čo potrebujete máte ihneď k dispozícií.

Vždy aktuálne údaje len vďaka ON-LINE riešeniu.

Bez obmedzení

Je jedno, koľko máte zamestnacov alebo ako ďaleko máte jednotlivé strediska od seba, či koľkých správcov potrebujete vymenovať. Kedy a ako často sa potrebujete dostať k údajom.  To všetko je úplne na Vás, ako si to nastavíte, nakoľko si systém spravujete sami podľa toho, čo potrebujete. My Vám k tomu poskytneme svoje skúsenosti, vedomosti a odporúčania.

Svojich klientov neobmedzujeme v potrebách, ale robíme všetko preto, aby mohli systém naplno využívať so všetkým, čo potrebujú.

Férový prístup pre každého klienta

nekonečno ikona png
vip ikona png

Exkluzívny obsah

S dochádzkovým systémom TiDo získate omnoho viac. Okrem zaznamenávania príchodov a odchodov či dĺžky prestávok získate aj osobu personalistu. Systém bol vytvorený personálnym manažérom, ktorý veril, že dochádzka zamestnancov sa dá spracovávať aj jednoduchšie. Postupne sa ukázalo, že aj profesionálne, kvalitne, zrozumiteľne, rýchlo, spoľahlivo a hlavne on-line.

Dochádzkový systém TiDo ponúka najširšiu ponuku najrôznejších nastavení, ktoré získate automaticky už samotným zakúpením systému bez nutnosti o ne žiadať.

Profesionálny nástroj s personálnou dušou a myslením

Bez poplatkov

Neplaťte ročné ani mesačné poplatky za dochádzkový systém. Zabudnite na skryté platby, či zmluvy s malými písmenami. Majte všetko transparentne vysvetlené a nastavené tak, aby ste mohli systém využívať tak, ako to skutočne potrebujete.

Prečo by ste mali platiť za niečo, čo ste si už raz kúpili? Neobmedzujte sa pri práci so systémom a využívajte ho so všetkým čo ponúka.

Zaplaťte len raz a využívajte navždy

€symbolpng
paragraf ikona png

Legislatíva

Dochádzkový systém TiDo vznikol ako reálna potreba na rýchle a presné spracovávanie dochádzky zamestnancov s dodržiavaním platnej legislatívy a zohľadnením potrieb klientov. Preto sme sa rozhodli využiť svoje know-how z oblasti personalistiky v spojitosti so znalosťami zákonníka práce a pripravili sme dochádzkový systém, ktorý tieto požiadavky spĺňa.

Rozumieme požiadavkam svojich klientom aj vďaka tomu, že s dochádzkovým systémom osobne a reálne pracujeme vo forme správy dochádzkových systémov ako na jednej z činnosti nášho portfólia.

Získajte ošetrené podklady k mzdám

Update

Našim cieľom je mať vždy najaktuálnejší dochádzkový systém na trhu, ktorý zohľadňuje potreby klientov v súlade so znením zákonníka práce či legislatívnych požiadaviek. Systém reflektujúci na súčasnú dobu, či zmeny v legislatíve. Systém, ktorý prináša vždy nové a nové funkcie, ktoré viete využívať v reálnych podmienkach.

V záujme neustáleho vylepšovania sme sa rozhodli pravidelne vydávať bezplatné aktualizácie pre svojich klientov, ktoré získate automaticky a je len na Vás, ktoré novinky budete využívať.

Využívajte nové, obohatené funkcie

update ikona png
stiahnuť download ikona png

Upgrade

Rozumieme tomu, že naši klienti majú svoje špecifické požiadavky na dochádzkový systém, ktoré potrebujú využívať pri svojej práci a preto sa nebránime možnostiam o individuálne doplnenia nášho systému podľa požiadaviek klienta. Ak to nevieme zahrnúť do updatov, pretože sa jedná o príliš špecifickú požiadavku na nastavenie, tak si s klientom sadneme a dohodneme podmienky v zmluve o dielo, kde si určíme všetky špecifiká upgradu.

Taktiež prichádzame aj s vlasntými upgradmi vo forme rôznych nadstavieb, ktoré sa snažíme prepojiť s dochádzkovým systémom TiDo a sprehľadniť tak prácu.
Takýmito upgradmi sú:

  • nadstavba žiadanky- elektornické žiadanky o čokoľvek
  • nadstavba úlohy- možnosť zanechať pracovnú úlohu/pripomienku zamestnancom pri zápise sa do dochádzky
  • nadstavba zákazky- evidencia pracovného času na jednotlivých zákazkách a činnostiach
  • nadstavba projekty- evidencia pracovného času na projektoch

Využite viac ako len dochádzku

Kontakt

Ak sme Vás zaujali, alebo máte doplňujúce otázky, kontaktujte nás.

Kontakt